BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Отцепник от Нинова: За чий чеп групата на БСП не се регистрира за работа в НС

Реално социалистите една година не са в парламента

Остра позиция около шикалкавенето на парламентарната група на БСП, която опитва да провали заседанията на Народното събрание с отказ от регистрация, направи отцепникът от червената група депутатът Димитър Стоянов.

В пост в социалните мрежи Стоянов пита: За чий чеп групата на БСП седем месеца не се регистрира за работа в НС ? Какво се цели с това ? Какво се демонстрира ? Обърнал ли е някой внимание, че с това си нежелание за работа БСП една цяла година от този четиригодишен мандат са извън парламента…. И ние да се държим като ощипани, когато страната е пред затваряне, когато голяма част от отсъствията, в това число и в Народното събрание се дължат на Ковид-19.

breaking.bg

Източник: Сливен ДНЕС и УТРЕ

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!